Kurs nurkowy Bielsko BiałaZacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym w Bielsko Biała

Zacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym w Bielsku-Białej

Już dzisiaj możesz zacząć podwodną przygodę z centrum nurkowym w Bielsku-Białej. Przygodę, która pozwoli ci zobaczyć przepiękny podwodny świat. Najpierw jednak musisz ukończyć podstawowy kurs nurkowy Bielsko Biała, aby bez żadnych problemów móc nurkować w morzach, oceanach czy uczestniczyć w safari nurkowym Bielsko Biała. Po ukończeniu podstawowego kursu nurkowego Bielsko Biała w naszym centrum nurkowym w Bielsku-Białej dostaniesz certyfikat, który uznawany jest na całym świecie. Kadra naszego centrum nurkowego w Bielsku-Białej składa się z najlepszych profesjonalistów, dla których priorytetem jest bezpieczeństwo kursantów. Pokażą ci również jak bezpiecznie i z satysfakcją nurkować Bielsko Biała . Po ukończeniu podstawowego kursu nurkowego Bielsko Biała możesz dalej kontynuować swoją podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym w Bielsku-Białej i zacząć kolejne kursy nurkowe  Bielsko Biała już na wyższych poziomach.

Podstawowy kurs nurkowy Bielsko Biała  dla dorosłych

Podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej dla dorosłych

Kadra naszego centrum nurkowego w Bielsku-Białej zdradzi ci sekrety nurkowania Bielsko Biała, zaczynając od nurkowania próbnego Bielsko Biała , po podstawowy kurs nurkowy Bielsko Biała dla dorosłych, a kończąc na kurach nurkowych  technicznych Bielsko Biała czy kursie na instruktora nurkowania Bielsko Biała. Jednak zanim zaczniesz być samodzielnym nurkiem Bielsko Biała , musisz ukończyć podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej dla dorosłych, czyli OPEN WATER DIVER Bielsko Biała . Jest to pierwszy stopień edukacji nurka. Kurs nurkowy dla dorosłych w Bielsku-Białej jest prowadzony według standardów PADI Bielsko Biała  – najbardziej znanej organizacji nurkowej na całym świecie. OWD, czyli OPEN WATER DIVER Bielsko Biała jest obecnie najpopularniejszym stopniem nurkowym Bielsko Biała. Posiadanie uprawnień OWD daje możliwość nabycia podstawowej wiedzy i umiejętności do odbywania nurkowań Bielsko Biała wraz z partnerem nurkowym na głębokość 18 metrów. Zapisz się na podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej dla dorosłych oraz sprawdź jak bogata oferta kursów nurkowych Bielsko Biała czeka na ciebie w naszej szkole nurkowej Bielsko Biała .

Podstawowy kurs nurkowy w Bielsko Biała dla dzieci

Podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej dla dzieci

Nasze centrum nurkowe w Bielsku-Białej sprawia, że nurkowanie Bielsko Biała jest dziecinnie proste, dlatego też oprócz kursów nurkowych Bielsko Biała dla dorosłych prowadzimy podstawowe kursy nurkowania  Bielsko Biała dla dzieci w Bielsku-Białej. W szkole nurkowej w Bielsku-Białej uczymy dzieci już od ósmego roku życia. Kursy nurkowe Bielsko Biała realizowane są przez cały rok, żeby każde dziecko było gotowe na wakacyjny wyjazd nurkowy niezależnie od pory roku jaka właśnie jest. Podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej dla dzieci będzie również idealnym prezentem dla każdego dziecka, które marzy o poznawaniu podwodnych krain i każde wakacje spędza w basenie. Dlatego nie czekaj i zapisz już dzisiaj swoją pociechę na podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej dla dzieci.

Program podstawowego kursu nurkowania w Bielsko Biała

Program podstawowego kursu nurkowego Bielsko Biała

Podczas podstawowego kursu nurkowego w Bielsku-Białej zapoznasz się z zasadami nurkowania Bielsko Biała w całym sprzęcie nurkowym Bielsko Biała oraz dowiesz się jak poprawnie składać sprzęt nurkowy Bielsko Biała . Podstawowy kurs nurkowy prowadzony w Bielsku-Białej jest możliwością nauki bezpiecznych zasad planowania oraz prowadzenia nurkowania Bielsko Biała . Dowiesz się również jak postępować w sytuacjach niebezpiecznych, które mogą występować pod wodą. Kurs składa się z pięciu modułów teoretycznych, pięciu modułów na basenie oraz z czterech nurkowań Bielsko Biała na wodach otwartych. Moduły teoretyczne i praktyczne są realizowane na basenie nurkowym  w Bielsku-Białej natomiast nurkowanie Bielsko Biała na wodach otwartych odbywa się na najbliższym akwenie wodnym. Podczas podstawowego kursu nurkowego w Bielsku-Białej ćwiczymy w małych grupach oraz na prywatnym basenie, gdzie nikt nas nie rozprasza podczas wykonywania ćwiczeń. Instruktor szkoli nie więcej niż czterech uczestników kursu nurkowego Bielsko Biała. Podczas kursu nurkowego Bielsko Biała korzystamy z kilku źródeł, aby jak najlepiej przekazać wiedze, są to oczywiście książki, filmy oraz quizy. Po ukończeniu podstawowego kursu nurkowego Bielsko Biała zdobędziesz certyfikat, który jest honorowany na całym świecie. Podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej, to dopiero początek twojej nurkowej kariery.

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy w Bielsko Biała ?

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej?

Po ukończeniu podstawowego kursu nurkowego w Bielsku-Białej dostaniesz certyfikat OWD, czyli Open Water Diver Bielsko Biała, uprawniający cię do nurkowania Bielsko Biała z partnerem do 18 metrów. Posiadając podstawowy kurs nurkowy Bielsko Biała możesz zacząć dalsze szkolenie nurkowe Bielsko Biała. Kolejnym etapem twojej nauki będzie kurs AOWD. Po skończonym podstawowym kursie nurkowym w Bielsku-Białej stajesz się pełnoprawnym nurkiem Bielsko Biała , który może już zwiedzać podwodne krainy. Po zasmakowaniu samodzielnego nurkowania Bielsko Biała jeśli będziesz chciał dalej poznawać tajniki nurkowania , zapraszamy na kolejne kursy nurkowania w Bielsku-Białej. Nasze centrum nurkowe w Bielsku-Białej nie tylko prowadzi podstawowe kursy nurkowania Bielsko Biała, ale również szkoli na wyższych szczeblach, aż po kursy na nurkowego przewodnika, divemastera czy kurs na instruktora nurkowania Bielsko Biała.

Natomiast dzieci po ukończeniu podstawowego kursu nurkowego w Bielsku-Białej będą mogły odbywać nurkowania Bielsko Biała do głębokości 12 metrów. Chcąc uczestniczyć w podstawowym kursie nurkowym Bielsko Biała musisz mieć ukończone przynajmniej 15 lat, umieć pływać oraz nie mieć żadnych problemów ze zdrowiem. Z kolei dzieci, które chcą uczestniczyć w podstawowym kursie nurkowym w Bielsku-Białej muszą mieć ukończone co najmniej 10 lat, umieć pływać oraz również nie mieć problemów ze zdrowiem. Nasze centrum nurkowe w Bielsku-Białej zapewnia cały sprzęt nurkowy Bielsko Biała na czas trwania kursu nurkowego Bielsko Biała.

Kursy nurkowe Bielsko Biała . Kontynuacja szkolenia nurkowego

Kursy nurkowe Bielsko Biała , kontynuacja szkolenia nurkowego

Ukończenie podstawowego kursu nurkowego OWD Bielsko Biała daje ci możliwość kontunuowania szkolenia nurkowego Bielsko Biała  w naszej szkole nurkowej w Bielsku-Białej. Centrum nurkowe realizuje również kursy AOWD, czyli Advanced Open Water Diver – jest to kolejny kurs nurkowy Bielsko Biała po kursie podstawowym nurkowania Bielsko Biała OWD. Jeśli po kursie podstawowym będziesz nurkować tylko w wodach zimnych dobrym pomysłem jest ukończenia szkolenia na Suchy Skafander PADI w Bielsku-Białej. Deep Water Diver PADI Bielsko Biała to kurs, który daje możliwość nurkowania na głębokości większe niż 30 metrów. Kontynuacją szkolenia nurkowego jest udział w szkoleniu Nawigacja Podwodna PADI Bielsko Biała , instruktorzy naszego centrum nurkowego Bielsko Biała wprowadzą cię w tajniki łatwego poruszania się pod wodą. Z kolei podczas kursu Rescue PADI Bielsko Biała dowiesz się jak udzielić nurkowi pierwszej pomocy w razie zagrożenia pod wodą. Natomiast jeśli chcesz nurkować we wrakach Bielsko Biała, konieczne jest ukończenie kursu Wrakowego PADI Bielsko Biała .

Zapraszamy do centrum nurkowego BeskidDivers Bielsko Biała

Rozpocznij przygodę z nurkowaniem już dzisiaj w centrum nurkowym Beskid Divers w  Bielsko Biała. Zapisz się na podstawowy kurs nurkowy Bielsko Biała. Z nami spełnisz swoje marzenia!

Nasze biuro jest dla Was czynne codziennie w godz. 6:00 – 22:00

Zapisz się na kurs

Nie zwlekaj i zapisz się na Podstawowy kurs nurkowania OWD

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest: Centrum Nurkowe BESKID DIVERS, ul. Chełmska 5, 43-300 Bielsko-Biała. Uprzejmie informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług przez naszą Firmę oraz w celach kontaktowych. Ponadto, mają Państwo prawo do wglądu, aktualizacji, sprostowania bądź usunięcia danych osobowych oraz złożenia skargi do organu nadzoru.
Więcej informacji na temat polityki ochrony danych osobowych w naszej Firmie mogą Państwo uzyskać pod adresem: polityką prywatności

Kurs nurkowy Bielsko Biała

Lubisz przyrodę, dobrze czujesz się

w wodzie, chcesz poznać nieodkryty podwodny świat

 

Podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała

Jeśli ukończysz kurs nurkowy Bielsko-Biała, to zostaniesz profesjonalnie przygotowany do nurkowania, nie będziesz już tylko nurkował rekreacyjnie. Jeżeli jesteś początkującym nurkiem, to ukończ kurs nurkowania dla początkujących Bielsko-Biała. Kursy nurkowania Bielsko-Biała są prowadzone przez bardzo dobrze wykwalifikowanych instruktorów nurkowania i przygotowują swoich kursantów do nurkowania w każdych podwodnych warunkach. Jeżeli od dłuższego czasu myślisz nad tym, aby rozpocząć nurkowanie, ale nie jesteś jeszcze profesjonalnie przeszkolony, to ukończ podstawowe szkolenie nurkowe Bielsko-Biała.

Centrum nurkowe Bielsko-Biała poleca kursy nurkowe na wielu poziomach zaawansowania, dla początkujących i bardziej zaawansowanych nurków. Jeśli zależy Ci na profesjonalnym przygotowaniu nurkowym i chcesz mieć dostęp do wysokiej jakości materiałów szkoleniowych i wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, to zapewni Ci to szkoła nurkowa Bielsko-Biała. Jeżeli ukończysz kurs płetwonurka Bielsko-Biała, to będziesz mógł się dalej rozwijać i zapisać się na inne kursy nurkowe. Jeśli chcesz wykonać nurkowanie próbne Bielsko-Biała, to możesz to zrobić w centrum nurkowe Bielsko-Biała.

Jeśli zaliczysz  podstawowy kurs nurkowy dla dorosłych Bielsko-Biała, to będziesz bardziej zaawansowanym nurkiem, a nie tylko rekreacyjnym. Jeśli pragniesz poznać procedury bezpiecznego nurkowania, to zapisz się na podstawowy kurs nurkowy dla dorosłych Bielsko-Biała. Jeśli ukończysz podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała, to będziesz miał możliwość dalszego nurkowego doskonalenia się poprzez odbycie innych szkoleń nurkowych w centrum nurkowe Bielsko-Biała.

Podstawowy kurs nurkowy dla dorosłych Bielsko-Biała odmieni Twoje życie, nie będziesz już nurkował tylko w marzeniach, ale w realu. Będziesz mógł się realizować jako nurek. Centrum nurkowe Bielsko-Biała oferuje podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała, dzięki niemu poznasz tajniki nurkowania na wodach otwartych oraz zamkniętych. Jeżeli chcesz nurkować w bezpieczny sposób, to zapisz się na kurs nurkowania PADI Bielsko-Biała. Jeśli Twoje dziecko uwielbia nurkować, to zapisz je na podstawowy kurs nurkowy dla dzieci Bielsko-Biała.

Kurs nurkowy PADI Bielsko-Biała przygotuje Cię do profesjonalnego nurkowania na wodach otwartych oraz zamkniętych. Kurs nurkowy PADI Bielsko-Biała oferuje swym kursantom poznanie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej. Kurs nurkowy PADI Bielsko-Biała zapewni Ci bezpieczne przygotowanie do profesjonalnego nurkowania. Jeśli chcesz

nurkować na bardziej zaawansowanym poziomie, to zapisz się na  podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała. Jeżeli pragniesz nauczyć się bezpiecznego schodzenia pod wodę na różne głębokości, to zapisz się na kurs nurkowy Bielsko-Biała. Kurs nurkowania Open Water Diver Bielsko-Biała zawiera w sobie zajęcia teoretyczne oraz praktyczne. Podczas tego kursu będziesz nurkował na wodach otwartych oraz zamkniętych. Nasza szkoła nurkowania oferuje także podstawowy kurs nurkowy dla dzieci Bielsko-Biała, dzięki niemu Twoje dziecko będzie miało możliwość rozpoczęcia swej nurkowej przygody w bezpieczny sposób.

Jeśli nigdy jeszcze nie nurkowałeś, ale chciałbyś spróbować swych sił, to zapisz się na podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała. Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym przygotowaniu do nurkowania, a nie tylko na nurkowaniu amatorskim, to zapisz się na podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała..  Podstawowy kurs nurkowy dla dzieci Bielsko-Biała to świetny pomysł dla dzieci, które pragną rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem, im wcześniej zaczną, tym lepiej. Centrum nurkowe Bielsko-Biała oferuje profesjonalne nurkowanie Bielsko-Biała.

zobacz również nasze nne strony :

http://balonybielskobiala.pl http://balonyhelbielsko.pl    http://balonariumbielsko.pl  http://balonyzhelembielsko.pl

http://Balonybielsko.com.pl   http://bielskobalony.pl   http://sklepbalony.pl  http://heldobalonowbielsko.pl    http://pudlozbalonami.pl  http://pocztabalonowabielsko.pl  http://girlandybielsko.pl   http://dekoracjebalonowebielsko.pl http://butlazhelembielsko.pl  http://butlazhelemcom.pl

zobacz również nasze nne strony :

http://balonybielskobiala.pl http://balonyhelbielsko.pl    http://balonariumbielsko.pl  http://balonyzhelembielsko.pl

http://Balonybielsko.com.pl   http://bielskobalony.pl   http://sklepbalony.pl  http://heldobalonowbielsko.pl    http://pudlozbalonami.pl  http://pocztabalonowabielsko.pl  http://girlandybielsko.pl   http://dekoracjebalonowebielsko.pl http://butlazhelembielsko.pl  http://butlazhelemcom.pl

Podstawowy kurs nurkowy Padi Bielsko Biała

Podstawowy kurs nurkowy Padi Bielsko Biała

Kontakt

Beskid Divers to jedyne centrum IANTD NA POŁUDNIU POLSKI, autoryzowane 5-cio gwiazdkowe centrum PADI

 

Beskid Divers to centrum IANTD autoryzowane 5-cio gwiazdkowe centrum PADI

 

 

Tylko u Nas Zrobisz Podstawowy Kurs Nurkowy  OWD Padi w Bielsku Białej :

W Jedynym Autoryzowanym 5 Gwiazdkowym Centrum Nurkowym PADI w woj. Śląskim

W Jedynym  Licencjonowanym  Centrum Nurkowym IANTD na południu Polski

Na prywatnym basenie z ciepłą wodą

Zajęcia basenowe maksymalnie 4 osoby na 1 instruktora nurkowania

Nurkowania na wodzie otwartej maksymalnie 2 osoby na jednego Instruktora nurkowania

Idealnie dopasowany  sprzęt nurkowy

Kurs Nurkowy przeprowadzany w dowolnych wybranych przez Ciebie godzinach 7 dni w tygodniu od 6 :00  do 22 :00

zajęcia teoretyczne i egzamin teoretyczny możesz wykonać online  na swojej kanapie w domu

Odpowiedzi na Wasze najczęstsze pytania odnośnie podstawowego kursu nurkowania

 

Jak bardzo muszę być sprawny fizycznie by zacząć nurkować ?

 

Aby nurkować powinniśmy dobrze cuć się w wodzie i mieć ogólnie przyjętą dobra sprawność fizyczną. Ważne badania lekarskie dopuszczające do nurkowania musimy zobaczyć na początku kursu

 

Czy muszę przejść badania lekarskie ?

 

Badania wystarczą od lekarza rodzinnego.

 

Czy muszę mieć swój własny sprzęt nurkowy  ?

 

Docelowo sytuacją idealną jest mieć swój własny sprzęt i My jako centrum chętnie ten sprzęt na własność pomożemy skompletować. Początkowo My zapewniamy całe wyposażenie na kurs (cena wliczona za kurs) , wyjątek ABC maska, rurka, płetwy

 

Czy dzieci mogą nurkować ?

 

Rodzice sami muszą podjąć świadomą decyzję czy ich dziecko powinno nurkować? Jeśli uważają, że tak podpisują szereg oświadczeń dotyczących aspektów prawnych. Standardy zaś wskazują 18 lat-kursant osobiście decyduje się na kurs lub ma ukończone15 lat z pisemną zgodą opiekuna prawnego. Młodzieżowe stopnie zaś wskazują ukończone 8 lat z pisemną zgodą opiekuna prawnego.

 

Gdzie się ubezpieczyć ?

 

Ważny jest zakres ubezpieczenia i jakie planujemy wykonywać nurkowania i gdzie? Najbardziej popularne ubezpieczenia dla nurków oferuje DAN i HESTIA

 

Czy są ukryte jakieś  koszty podstawowego kursu nurkowego ?

 

Nie ma

 

Gdzie odbywają się zajęcia podstawowego kursu nurkowego?

 

Część teoretyczna to głównie nauka własna; spotykamy się w naszej siedzibie aby wytłumaczyć niezrozumiałe dla kursanta elementy wiedzy i oczywiście na egzaminach. Część basenowa odbywa się na naszym prywatnym basenie w Bielsku Białej , Nurkowania to głównie krakowski Zakrzówek lub Jaworzno. Nurkowania można dokończyć również na zagranicznym wyjeździe.

 

Czy są organizowane wyjazdy nurkowe ?

 

Oczywiście! Zarówno na lokalne nurkowiska (nasi absolwenci mają stałe zaproszenie pod nasze wiaty nurkowe) jak i zagraniczne w mniej lub bardziej popularne kierunki nurkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszym kalendarzem.

 

Jak głęboko będę mógł nurkować po podstawowym kursie nurkowym ?

 

Podstawowy kurs nurkowania  uprawnia do nurkowania partnerskiego na głębokość do 18m

 

Co będę potrafił po podstawowym kurie nurkowania ?

 

Absolwenci kursu podstawowego umieją bezpiecznie samodzielnie zaplanować przygotować i wykonać nurkowanie w systemie partnerskim do czego gorąco zachęcamy po zakończonym podstawowym kursie nurkowym.

 

Jakie są możliwości dalszych szkoleń nurkowych w Bielsku Białej ?

 

Możliwość kontynuacji edukacji jest szeroka, można robić specjalizacje nurkowe, które nas interesują lub robić wyższe stopnie dające nam większe uprawnienia nurkowe . Niektórych interesują nurkowania techniczne lub ratownictwo nurkowe. W naszym centrum nurkowym  możesz zdobyć wszystkie uprawnienia do instruktora nurkowania włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.

 

Gdzie będę mógł nurkować po podstawowym kursie nurkowym , i czy będę miał z kim nurkować ?

 

W Polsce jest wiele popularnych miejsc nurkowych, czyste jeziora, zalane kamieniołomy, niektóre posiadają mniej lub bardziej rozbudowana infrastrukturę nurkową. Zagranica oferuje wiele ciekawych destynacji. Jeżeli nie masz partnera nurkowego na podstawowym kursie nurkowym  na pewno takiego poznasz ☺ Na zorganizowanych wyjazdach partnerzy wybierani są zwykle pod względem umiejętności. Generalnie nurkowanie to doskonała okazja do poznawania nowych ludzi.

 

Czy można zrobić podstawowy kurs nurkowania za granicą np. Egipt ,Chorwacja ?

 

Z nami kurs nurkowy można zrobić, dokończyć kurs nurkowania  w zasadzie wszędzie. Wyjazdy staramy się tak zorganizować, aby najlepiej „wykorzystać” dane miejsce, dlatego czasem lepiej teorię i baseny zrobić w kraju.

 

Czy egzamin jest trudny do zdania ?

 

Materiały do zajęć teoretycznych są tak stworzone, że naprawdę każdy jest w stanie przyswoić sobie wiedzę, użycie wielu mediów; quizy, pytania sprawdzające, tablice, filmy, książki sprawia, że wiedza dociera do wzrokowców, i słuchowców i innych …owców, zresztą poprawki też są dla ludzi ☺

Przy Centrum Nurkowym  Beskid Divers działa profesjonalny sklep nurkowy w  Bielsko Biała .

 

Każdą  butle jesteśmy w stanie napełnić na poczekaniu  ! Napełnianie Butli PCP i HP na 300

Beskid Divers to jedyne centrum IANTD NA POŁUDNIU POLSKI, autoryzowane 5-cio gwiazdkowe centrum PADI

 

Beskid Divers to centrum IANTD autoryzowane 5-cio gwiazdkowe centrum PADI

 

 

Tylko u Nas Zrobisz Podstawowy Kurs Nurkowy  OWD Padi w Bielsku Białej :

W Jedynym Autoryzowanym 5 Gwiazdkowym Centrum Nurkowym PADI w woj. Śląskim

W Jedynym  Licencjonowanym  Centrum Nurkowym IANTD na południu Polski

Na prywatnym basenie z ciepłą wodą

Zajęcia basenowe maksymalnie 4 osoby na 1 instruktora nurkowania

Nurkowania na wodzie otwartej maksymalnie 2 osoby na jednego Instruktora nurkowania

Idealnie dopasowany  sprzęt nurkowy

Kurs Nurkowy przeprowadzany w dowolnych wybranych przez Ciebie godzinach 7 dni w tygodniu od 6 :00  do 22 :00

zajęcia teoretyczne i egzamin teoretyczny możesz wykonać online  na swojej kanapie w domu

Odpowiedzi na Wasze najczęstsze pytania odnośnie podstawowego kursu nurkowania

 

Jak bardzo muszę być sprawny fizycznie by zacząć nurkować ?

 

Aby nurkować powinniśmy dobrze cuć się w wodzie i mieć ogólnie przyjętą dobra sprawność fizyczną. Ważne badania lekarskie dopuszczające do nurkowania musimy zobaczyć na początku kursu

 

Czy muszę przejść badania lekarskie ?

 

Badania wystarczą od lekarza rodzinnego.

 

Czy muszę mieć swój własny sprzęt nurkowy  ?

 

Docelowo sytuacją idealną jest mieć swój własny sprzęt i My jako centrum chętnie ten sprzęt na własność pomożemy skompletować. Początkowo My zapewniamy całe wyposażenie na kurs (cena wliczona za kurs) , wyjątek ABC maska, rurka, płetwy

 

Czy dzieci mogą nurkować ?

 

Rodzice sami muszą podjąć świadomą decyzję czy ich dziecko powinno nurkować? Jeśli uważają, że tak podpisują szereg oświadczeń dotyczących aspektów prawnych. Standardy zaś wskazują 18 lat-kursant osobiście decyduje się na kurs lub ma ukończone15 lat z pisemną zgodą opiekuna prawnego. Młodzieżowe stopnie zaś wskazują ukończone 8 lat z pisemną zgodą opiekuna prawnego.

 

Gdzie się ubezpieczyć ?

 

Ważny jest zakres ubezpieczenia i jakie planujemy wykonywać nurkowania i gdzie? Najbardziej popularne ubezpieczenia dla nurków oferuje DAN i HESTIA

 

Czy są ukryte jakieś  koszty podstawowego kursu nurkowego ?

 

Nie ma

 

Gdzie odbywają się zajęcia podstawowego kursu nurkowego?

 

Część teoretyczna to głównie nauka własna; spotykamy się w naszej siedzibie aby wytłumaczyć niezrozumiałe dla kursanta elementy wiedzy i oczywiście na egzaminach. Część basenowa odbywa się na naszym prywatnym basenie w Bielsku Białej , Nurkowania to głównie krakowski Zakrzówek lub Jaworzno. Nurkowania można dokończyć również na zagranicznym wyjeździe.

 

Czy są organizowane wyjazdy nurkowe ?

 

Oczywiście! Zarówno na lokalne nurkowiska (nasi absolwenci mają stałe zaproszenie pod nasze wiaty nurkowe) jak i zagraniczne w mniej lub bardziej popularne kierunki nurkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszym kalendarzem.

 

Jak głęboko będę mógł nurkować po podstawowym kursie nurkowym ?

 

Podstawowy kurs nurkowania  uprawnia do nurkowania partnerskiego na głębokość do 18m

 

Co będę potrafił po podstawowym kurie nurkowania ?

 

Absolwenci kursu podstawowego umieją bezpiecznie samodzielnie zaplanować przygotować i wykonać nurkowanie w systemie partnerskim do czego gorąco zachęcamy po zakończonym podstawowym kursie nurkowym.

 

Jakie są możliwości dalszych szkoleń nurkowych w Bielsku Białej ?

 

Możliwość kontynuacji edukacji jest szeroka, można robić specjalizacje nurkowe, które nas interesują lub robić wyższe stopnie dające nam większe uprawnienia nurkowe . Niektórych interesują nurkowania techniczne lub ratownictwo nurkowe. W naszym centrum nurkowym  możesz zdobyć wszystkie uprawnienia do instruktora nurkowania włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.

 

Gdzie będę mógł nurkować po podstawowym kursie nurkowym , i czy będę miał z kim nurkować ?

 

W Polsce jest wiele popularnych miejsc nurkowych, czyste jeziora, zalane kamieniołomy, niektóre posiadają mniej lub bardziej rozbudowana infrastrukturę nurkową. Zagranica oferuje wiele ciekawych destynacji. Jeżeli nie masz partnera nurkowego na podstawowym kursie nurkowym  na pewno takiego poznasz ☺ Na zorganizowanych wyjazdach partnerzy wybierani są zwykle pod względem umiejętności. Generalnie nurkowanie to doskonała okazja do poznawania nowych ludzi.

 

Czy można zrobić podstawowy kurs nurkowania za granicą np. Egipt ,Chorwacja ?

 

Z nami kurs nurkowy można zrobić, dokończyć kurs nurkowania  w zasadzie wszędzie. Wyjazdy staramy się tak zorganizować, aby najlepiej „wykorzystać” dane miejsce, dlatego czasem lepiej teorię i baseny zrobić w kraju.

 

Czy egzamin jest trudny do zdania ?

 

Materiały do zajęć teoretycznych są tak stworzone, że naprawdę każdy jest w stanie przyswoić sobie wiedzę, użycie wielu mediów; quizy, pytania sprawdzające, tablice, filmy, książki sprawia, że wiedza dociera do wzrokowców, i słuchowców i innych …owców, zresztą poprawki też są dla ludzi ☺

Przy Centrum Nurkowym  Beskid Divers działa profesjonalny sklep nurkowy w  Bielsko Biała .

 

Każdą  butle jesteśmy w stanie napełnić na poczekaniu  ! Napełnianie Butli PCP i HP na 300