Zacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym w Bielsko Biała

Zacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym w Bielsku-Białej

Już dzisiaj możesz zacząć podwodną przygodę z centrum nurkowym w Bielsku-Białej. Przygodę, która pozwoli ci zobaczyć przepiękny podwodny świat. Najpierw jednak musisz ukończyć podstawowy kurs nurkowy Bielsko Biała, aby bez żadnych problemów móc nurkować w morzach, oceanach czy uczestniczyć w safari nurkowym Bielsko Biała. Po ukończeniu podstawowego kursu nurkowego Bielsko Biała w naszym centrum nurkowym w Bielsku-Białej dostaniesz certyfikat, który uznawany jest na całym świecie. Kadra naszego centrum nurkowego w Bielsku-Białej składa się z najlepszych profesjonalistów, dla których priorytetem jest bezpieczeństwo kursantów. Pokażą ci również jak bezpiecznie i z satysfakcją nurkować Bielsko Biała . Po ukończeniu podstawowego kursu nurkowego Bielsko Biała możesz dalej kontynuować swoją podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym w Bielsku-Białej i zacząć kolejne kursy nurkowe  Bielsko Biała już na wyższych poziomach.

Podstawowy kurs nurkowy Bielsko Biała  dla dorosłych

Podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej dla dorosłych

Kadra naszego centrum nurkowego w Bielsku-Białej zdradzi ci sekrety nurkowania Bielsko Biała, zaczynając od nurkowania próbnego Bielsko Biała , po podstawowy kurs nurkowy Bielsko Biała dla dorosłych, a kończąc na kurach nurkowych  technicznych Bielsko Biała czy kursie na instruktora nurkowania Bielsko Biała. Jednak zanim zaczniesz być samodzielnym nurkiem Bielsko Biała , musisz ukończyć podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej dla dorosłych, czyli OPEN WATER DIVER Bielsko Biała . Jest to pierwszy stopień edukacji nurka. Kurs nurkowy dla dorosłych w Bielsku-Białej jest prowadzony według standardów PADI Bielsko Biała  – najbardziej znanej organizacji nurkowej na całym świecie. OWD, czyli OPEN WATER DIVER Bielsko Biała jest obecnie najpopularniejszym stopniem nurkowym Bielsko Biała. Posiadanie uprawnień OWD daje możliwość nabycia podstawowej wiedzy i umiejętności do odbywania nurkowań Bielsko Biała wraz z partnerem nurkowym na głębokość 18 metrów. Zapisz się na podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej dla dorosłych oraz sprawdź jak bogata oferta kursów nurkowych Bielsko Biała czeka na ciebie w naszej szkole nurkowej Bielsko Biała .

Podstawowy kurs nurkowy w Bielsko Biała dla dzieci

Podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej dla dzieci

Nasze centrum nurkowe w Bielsku-Białej sprawia, że nurkowanie Bielsko Biała jest dziecinnie proste, dlatego też oprócz kursów nurkowych Bielsko Biała dla dorosłych prowadzimy podstawowe kursy nurkowania  Bielsko Biała dla dzieci w Bielsku-Białej. W szkole nurkowej w Bielsku-Białej uczymy dzieci już od ósmego roku życia. Kursy nurkowe Bielsko Biała realizowane są przez cały rok, żeby każde dziecko było gotowe na wakacyjny wyjazd nurkowy niezależnie od pory roku jaka właśnie jest. Podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej dla dzieci będzie również idealnym prezentem dla każdego dziecka, które marzy o poznawaniu podwodnych krain i każde wakacje spędza w basenie. Dlatego nie czekaj i zapisz już dzisiaj swoją pociechę na podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej dla dzieci.

Program podstawowego kursu nurkowania w Bielsko Biała

Program podstawowego kursu nurkowego Bielsko Biała

Podczas podstawowego kursu nurkowego w Bielsku-Białej zapoznasz się z zasadami nurkowania Bielsko Biała w całym sprzęcie nurkowym Bielsko Biała oraz dowiesz się jak poprawnie składać sprzęt nurkowy Bielsko Biała . Podstawowy kurs nurkowy prowadzony w Bielsku-Białej jest możliwością nauki bezpiecznych zasad planowania oraz prowadzenia nurkowania Bielsko Biała . Dowiesz się również jak postępować w sytuacjach niebezpiecznych, które mogą występować pod wodą. Kurs składa się z pięciu modułów teoretycznych, pięciu modułów na basenie oraz z czterech nurkowań Bielsko Biała na wodach otwartych. Moduły teoretyczne i praktyczne są realizowane na basenie nurkowym  w Bielsku-Białej natomiast nurkowanie Bielsko Biała na wodach otwartych odbywa się na najbliższym akwenie wodnym. Podczas podstawowego kursu nurkowego w Bielsku-Białej ćwiczymy w małych grupach oraz na prywatnym basenie, gdzie nikt nas nie rozprasza podczas wykonywania ćwiczeń. Instruktor szkoli nie więcej niż czterech uczestników kursu nurkowego Bielsko Biała. Podczas kursu nurkowego Bielsko Biała korzystamy z kilku źródeł, aby jak najlepiej przekazać wiedze, są to oczywiście książki, filmy oraz quizy. Po ukończeniu podstawowego kursu nurkowego Bielsko Biała zdobędziesz certyfikat, który jest honorowany na całym świecie. Podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej, to dopiero początek twojej nurkowej kariery.

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy w Bielsko Biała ?

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej?

Po ukończeniu podstawowego kursu nurkowego w Bielsku-Białej dostaniesz certyfikat OWD, czyli Open Water Diver Bielsko Biała, uprawniający cię do nurkowania Bielsko Biała z partnerem do 18 metrów. Posiadając podstawowy kurs nurkowy Bielsko Biała możesz zacząć dalsze szkolenie nurkowe Bielsko Biała. Kolejnym etapem twojej nauki będzie kurs AOWD. Po skończonym podstawowym kursie nurkowym w Bielsku-Białej stajesz się pełnoprawnym nurkiem Bielsko Biała , który może już zwiedzać podwodne krainy. Po zasmakowaniu samodzielnego nurkowania Bielsko Biała jeśli będziesz chciał dalej poznawać tajniki nurkowania , zapraszamy na kolejne kursy nurkowania w Bielsku-Białej. Nasze centrum nurkowe w Bielsku-Białej nie tylko prowadzi podstawowe kursy nurkowania Bielsko Biała, ale również szkoli na wyższych szczeblach, aż po kursy na nurkowego przewodnika, divemastera czy kurs na instruktora nurkowania Bielsko Biała.

Natomiast dzieci po ukończeniu podstawowego kursu nurkowego w Bielsku-Białej będą mogły odbywać nurkowania Bielsko Biała do głębokości 12 metrów. Chcąc uczestniczyć w podstawowym kursie nurkowym Bielsko Biała musisz mieć ukończone przynajmniej 15 lat, umieć pływać oraz nie mieć żadnych problemów ze zdrowiem. Z kolei dzieci, które chcą uczestniczyć w podstawowym kursie nurkowym w Bielsku-Białej muszą mieć ukończone co najmniej 10 lat, umieć pływać oraz również nie mieć problemów ze zdrowiem. Nasze centrum nurkowe w Bielsku-Białej zapewnia cały sprzęt nurkowy Bielsko Biała na czas trwania kursu nurkowego Bielsko Biała.

Kursy nurkowe Bielsko Biała . Kontynuacja szkolenia nurkowego

Kursy nurkowe Bielsko Biała , kontynuacja szkolenia nurkowego

Ukończenie podstawowego kursu nurkowego OWD Bielsko Biała daje ci możliwość kontunuowania szkolenia nurkowego Bielsko Biała  w naszej szkole nurkowej w Bielsku-Białej. Centrum nurkowe realizuje również kursy AOWD, czyli Advanced Open Water Diver – jest to kolejny kurs nurkowy Bielsko Biała po kursie podstawowym nurkowania Bielsko Biała OWD. Jeśli po kursie podstawowym będziesz nurkować tylko w wodach zimnych dobrym pomysłem jest ukończenia szkolenia na Suchy Skafander PADI w Bielsku-Białej. Deep Water Diver PADI Bielsko Biała to kurs, który daje możliwość nurkowania na głębokości większe niż 30 metrów. Kontynuacją szkolenia nurkowego jest udział w szkoleniu Nawigacja Podwodna PADI Bielsko Biała , instruktorzy naszego centrum nurkowego Bielsko Biała wprowadzą cię w tajniki łatwego poruszania się pod wodą. Z kolei podczas kursu Rescue PADI Bielsko Biała dowiesz się jak udzielić nurkowi pierwszej pomocy w razie zagrożenia pod wodą. Natomiast jeśli chcesz nurkować we wrakach Bielsko Biała, konieczne jest ukończenie kursu Wrakowego PADI Bielsko Biała .

Zapraszamy do centrum nurkowego BeskidDivers Bielsko Biała

Rozpocznij przygodę z nurkowaniem już dzisiaj w centrum nurkowym Beskid Divers w  Bielsko Biała. Zapisz się na podstawowy kurs nurkowy Bielsko Biała. Z nami spełnisz swoje marzenia!

Nasze biuro jest dla Was czynne codziennie w godz. 6:00 – 22:00

Zapisz się na kurs

Nie zwlekaj i zapisz się na Podstawowy kurs nurkowania OWD

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest: Centrum Nurkowe BESKID DIVERS, ul. Chełmska 5, 43-300 Bielsko-Biała. Uprzejmie informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług przez naszą Firmę oraz w celach kontaktowych. Ponadto, mają Państwo prawo do wglądu, aktualizacji, sprostowania bądź usunięcia danych osobowych oraz złożenia skargi do organu nadzoru.
Więcej informacji na temat polityki ochrony danych osobowych w naszej Firmie mogą Państwo uzyskać pod adresem: polityką prywatności